wybierz termin
29
cze 2022
30
cze 2022
Pogoda 21 °C
ul. Radomska 76a 27-200 Starachowice +48 41 276 78 00
 

Restauracja Śródziemnomorska

Utrzymana w śródziemnomorskim klimacie sala jest ciepła i słoneczna przez cały rok.

Karta Menu

To tutaj podajemy naszym Gościom śniadania w formie bufetu oraz od 12.00 do 23.00 serwujemy dania przygotowane przez hotelową kuchnię. Bezpośrednio z sali Śródziemnomorskiej jest wyjście do ogrodu letniego, gdzie znajduje się również plac zabaw dla dzieci widoczny z restauracji.

Niewielka ilość miejsc (50-80) pozwala zachować kameralny klimat wnętrza, a jednocześnie sprawnie i szybko obsługiwać klientów. Pogodna, żywa kolorystyka, atrakcyjny wystrój i szlachetne materiały – czynią tę salę wyjątkowo lubianą.

W przypadku dużych imprez gastronomicznych sala Śródziemnomorska jest wykorzystywana jako miejsce bufetów tematycznych lub jedna z sal jadalnych.

W przypadku indywidualnych zamówień klientów, bywa także wykorzystywana jako sala seminaryjna.

Nie bez znaczenia jest fakt, że do sali tej bez problemu można wprowadzić kilka samochodów osobowych, korzystając z szerokich drzwi.

 

Od czerwca w menu naszej restauracji można spróbować potraw, które otrzymały certyfikat Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego.

Sieć ma na celu rozwój turystyki kulinarnej i promocje naszych lokalnych produktów.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij