wybierz termin
21
paź 2021
22
paź 2021
ul. Radomska 76a 27-200 Starachowice +48 41 276 78 00

Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna

ZABIEG - MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA FRAKCYJNA

Innowacyjny zabieg intensywnie wygładzający zmarszczki, poprawiający owal twarzy i koloryt skóry jak również redukujący blizny i przebarwienia.

  • Twarz - 200 zł
  • Brzuch - 200 zł
  • Twarz, szyja, dekolt - 270 zł

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy 

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy wspomaga odrastanie włosów, regeneruje cebulki włosowe (nawet te, które nie były wcześniej aktywne), stymuluje mikrokrążenie skóry głowy, zapobiega problemom związanym ze skórą oraz zwiększa gęstość i grubość włosów. Łysienie, przerzedzanie się włosów i łojotok są obecnie częstymi problemami. Przyczyny mogą być różne, jako główne wymienia się czynniki genetyczne oraz zaburzenia hormonalne. Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest wielokrotnie stosowany w celu poprawy wyglądu włosów oraz jako profilaktyka lub terapii ich wypadania. Wykonywany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn na owłosioną skórę głowy ma za zadanie zmniejszyć łojotok i łysienie, pobudzić włosy do szybszego wzrostu, a także aktywować do odrostu nowe włosy.

Na skórę w trakcie zabiegu nakłada się dobrany indywidualnie do potrzeb i rodzaju zabiegu koktajl z substancjami aktywnymi, są to czysto skoncentrowane składniki. Preparat zostaje wchłonięty wgłąb skóry właściwej poprzez niewidoczne mikronakłucia. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, jednak ostateczny rezultat widać dopiero po całkowitej regeneracji skóry. Zabieg można wykonywać o dowolnej porze roku, bez żadnych ograniczeń, jest całkowicie bezpieczny również dla skór wrażliwych i naczyniowych.

 

Zabiegi:

  • Podstawowy zabieg na obszar objęty problemem - 220 PLN
  • Cała głowa - 270 PLN

 

Częstotliwość zabiegów:
• 3 zabiegi co 2 tyg
• 4 zabiegi raz w miesiącu
• zabieg przypominający raz na pół roku.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij