wybierz termin
29
mar 2023
30
mar 2023
Pogoda 9 °C
ul. Radomska 76a 27-200 Starachowice +48 41 276 78 00
 

Squash

Pełnowymiarowy, certyfikowany kort do squash'a znajduje się w trzeciej strefie w Hotelu.

Ogromnym atutem tej gry jest to, że mogą ją uprawiać wszyscy, niezależnie od płci i wieku. Squash jest coraz bardziej popularny, staje się sportem modnym, charakterystycznym dla ludzi aktywnych, energicznych i skutecznych w działaniu.

Jest to dyscyplina stosunkowo prosta do nauki od podstaw – już po kilku treningach możesz z przyjemnością rozgrywać zacięte pojedynki. Grając w squasha dbamy swoją kondycję, zdrowie i dobre samopoczucie.
 

Squash :

UCZY, BAWI, ROZWIJA
SQUASH  to jeden z najzdrowszych sportów świata. Warto rozpocząć jego naukę od najmłodszych lat, ponieważ doskonale wpływa na koordynację ruchową, równowagę, szybkość oraz rozwój orientacji przestrzennej. Uczy myślenia strategicznego i podejmowania szybkich decyzji. Warto poznać walory tego sportu i stymulować rozwój psycho-fizyczny.

Zawodnicy potrzebują jedynie zwykły strój sportowy, czyste obuwie halowe (na jasnej podeszwie) oraz pozytywne nastawienie. Sprzęt dostępny na miejscu. 

 

Cennik

  Jedna godzina Karnet 10-godzinny Sprzęt 
Pierwsza godzina gry 50 PLN 450 PLN 10 PLN (dla Gości hotelowych gratis) 
Kolejne godziny 40 PLN -  
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij