wybierz termin
23
wrz 2021
24
wrz 2021
Pogoda 15 °C
ul. Radomska 76a 27-200 Starachowice +48 41 276 78 00
 

Niezapomniane wesela

Ten dzień musi być idealny...

Zapraszamy na perfekcyjnie przygotowane przyjęcia w HOTELU EUROPA STARACHOWICE.

Jedyny taki w życiu, niepowtarzalny i wyjątkowy, a ponieważ wspomnienie o nim będzie powracać z taką samą siłą nawet po wielu latach, warto zadbać o najdrobniejszy szczegół weselnego wieczoru.  Niech zatem dzień ten będzie najpiękniejszy, aby pamięć o nim wywoływała radość i dodawała sił.

Proponujemy Państwu perfekcyjnie przygotowane przyjęcie, z profesjonalną, miłą i uśmiechniętą obsługą, w komfortowych i klimatyzowanych wnętrzach, z wykwintnym i smacznym menu. Jesteśmy w stanie przygotować wesele na maksymalnie 350 osób.

Każda z oferowanych sal weselnych zaaranżowana jest w swoistym stylu i posiada swój wyjątkowy klimat. Przyjęcia urządzane w Hotelu Europa cieszą się dużą popularnością i uznaniem zarówno wśród osób zamieszkujących województwo świętokrzyskie i mazowieckie, jak i inne regiony Polski i świata.

Nasz Szef Kuchni przygotowuje posiłki, które wybiorą Państwo z długiej listy dań sporządzonej specjalnie na okazje uroczystości weselnych. Na życzenie klienta serwujemy potrawy spoza menu podstawowego, a także dania dla osób na diecie, wegetarian, wegan, itp.

Przykładowe menu w formacie pdf

Dla Gości weselnych oferujemy specjalny rabat za pokój w wysokości 250 zł  – na dobę z soboty na niedzielę oraz ceny weekendowe na kolejną dobę z niedzieli na poniedziałek.
Dla Nowożeńców – w prezencie od Hotelu Europa – apartament gratis*.

W celu otrzymania oferty cenowej na organizację wesela prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:
email: rezerwacja@europa-hotel.pl
tel.: 041 276 78 00 wew. 117

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij