wybierz termin
02
lut 2023
03
lut 2023
ul. Radomska 76a 27-200 Starachowice +48 41 276 78 00
 

HOTEL EUROPA STARACHOWICE

Stworzony aby wypocząć

U stóp Gór Świętokrzyskich  znajdziecie Państwo doskonałe miejsce na chwilę relaksu i odpoczynku, jak również na zorganizowanie wspaniałego przyjęcia czy celebracji wyjątkowego dnia.

HOTEL EUROPA**** STARACHOWIE to nowoczesny obiekt z wieloletnim doświadczeniem. 

Gwarantujemy Państwu relaks  w komfortowych, przestronnych i dobrze wyposażonych pokojach naszego hotelu. Wszystkie posiadają ergonomiczne miejsce do pracy, klimatyzację, bezpłatny Internet oraz LCD TV z międzynarodowym wyborem kanałów TV oraz stacji radiowych. Przestronne łazienki i nowoczesne sypialnie z wygodnymi łóżkami oraz komfortowy i nowoczesny wystrój pokoi sprzyjają atmosferze odpoczynku po długim dniu pracy.

Naszym gościom oferujemy 154  pokoje w 4 różnych standardach oraz nowoczeną i pełną atrakcji Strefę Relaksu. 

Hotel posiada szybkie łącze WiFi oraz duży monitorowany parking bezpłatny dla gości hotelowych.

Hotel znajduje się w centrum południowo-wschodniej części kraju (woj. świętokrzyskie).

Regulamin Hotelu Europa**** w Starachowicach

Hotel przyjazny zwierzętom

Wiemy iż pies kot czy inne zwierzę jest jak członek rodziny, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby Państwa futrzani przyjaciele, cieszyli się relaksującym i komfortowym pobytem.

Regulamin pobytu zwierząt 

Pobierz aplikację

         

Firma: A&R Robert Wierucki

Realizuje usługę doradczą:

Doradztwo w dostosowaniu modelu prezentacji i sprzedaży usług noclegowych do aktualnych wymagań rynku w Hotelu Europa **** w Starachowicach

w ramach projektu:

Voucher na zakup usługi doradczej finansowany z projektu pn. „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze” realizowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020

 

Firma: A&R Robert Wierucki

Realizuje dotację :

na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 Nr Umowy: POPW.01.05.00-26-0003/20-00 Umowa o dofinansowanie Projektu: DOTACJA NA KAPITAŁ OBROTOWY DLA A&R ROBERT WIERUCKI, w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Instytucja Pośrednicząca przyznaje Beneficjentowi dofinansowanie w kwocie nie przekraczającej 191 255,34 zł (słownie: sto dziewięćdziesiąt jeden tysięcy dwieście pięćdziesiąt pięć złotych 34/100), co stanowi 100% kwoty kosztów kwalifikowalnych.

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij