wybierz termin
02
lut 2023
03
lut 2023
ul. Radomska 76a 27-200 Starachowice +48 41 276 78 00
 

Atrakcje dla dzieci

My również jesteśmy rodzicami, dlatego wiemy, że dzieci potrzebują ciągłego ruchu i interesujących zajęć. Przygotowaliśmy szereg atrakcji dla naszych najmłodszych Gości.

Hotel z atrakcjami dla dzieci

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wakacje z dziećmi to często wyzwanie dla rodzica, żeby dobrze i ciekawie zorganizować pociechom czas. Chcemy, żeby dla naszych Gości było to dziecinnie proste.

Hotel oferuje swym najmłodszym Gościom liczne atrakcje umilające im pobyt: domek do zabawy, klocki, kolorowanki, bloki, kredki. Latem polecamy wypożyczenie rowerów ze specjalnymi krzesełkami dla dzieci, a zimą sanek.

W hotelowej restauracji oprócz specjalnego menu znajduje się równiez kącik do zabawy.

W bezpośrednim sąsiedztwie Strefy Relaksu tuż obok recepcji znajduje się Pokój zabaw dla Najmłodszych z licznymi atrakcjami, zabawkami i udogodnieniami.

Plac Zabaw

Chcemy aby w ciepłe dni łatwo Wam było o chwilę relaksu na świeżym powietrzu ze swoimi pociechami. Odkryty plac zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu ze zjeżdżalnią, huśtawkami, domkiem do zabawy i piaskownicą. Plac zabaw znajduje się w sąsiedztwie restauracji z bezpośrednim wejściem. W restauracji równiez jest kącik do zabawy z plastikowym domkiem, miejscem do rysowania i układania klocków. Zapas kolorowanek i kredek dostęny jest na życzenie w recepcji.

Wodna Strefa dla Najmłodszych

Specjalny brodzik (25m2) z odpowiednio płytką wodą, której poziom nie przekracza 43cm.

Temperatura wody ma 30°C. Rodzice obserwując swoje pociechy mogą odpocząć na leżakach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij