wybierz termin
29
cze 2022
30
cze 2022
Pogoda 22 °C
ul. Radomska 76a 27-200 Starachowice +48 41 276 78 00
 

Squash

Pełnowymiarowy, certyfikowany kort do squash'a znajduje się w trzeciej strefie hotelu.

Ogromnym atutem tej gry jest to, że mogą ją uprawiać wszyscy, niezależnie od płci i wieku. Squash jest coraz bardziej popularny, staje się sportem modnym, charakterystycznym dla ludzi aktywnych, energicznych i skutecznych w działaniu. 

Jest to dyscyplina stosunkowo prosta do nauki od podstaw – już po kilku treningach możesz z przyjemnością rozgrywać zacięte pojedynki. Grając w squasha dbamy swoją kondycję, zdrowie i dobre samopoczucie.
Istnieje możliwość zorganizowania lekcji z instruktorem.

Squash Junior:

UCZY, BAWI, ROZWIJA
SQUASH  to jeden z najzdrowszych sportów świata. Warto rozpocząć jego naukę od najmłodszych lat, ponieważ doskonale wpływa na koordynację ruchową, równowagę, szybkość oraz rozwój orientacji przestrzennej. Uczy myślenia strategicznego i podejmowania szybkich decyzji. Warto poznać walory tego sportu i stymulować rozwój dziecka.

Godzinne zajęcia z instruktorem (grupa 4 osobowa) – 20zł brutto/os.
Zajęcia trwają 60min.
Młodzi zawodnicy potrzebują jedynie zwykły strój sportowy, czyste obuwie halowe (na jasnej podeszwie) oraz pozytywne nastawienie. Sprzęt dostępny na miejscu.

Nasza kadra instruktorska:

Adrian Sokół - swoją przygodę ze squashem zaczął w 2011 roku. Jako tenisista szukał alternatywy na zimę. Po odbyciu kursu trenerskiego całkowicie oddał się temu sportowi. Jako trener prowadzi zajęcia z mężczyznami, kobietami oraz dziećmi.

Kacper Kaczor - instruktor

Cennik

  Jedna godzina Karnet 10-godzinny Sprzęt (piłka i 2 rakiety)
Pierwsza godzina gry 40 PLN 350 PLN 10 PLN
Kolejne godziny 30 PLN - 10 PLN
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij