wybierz termin
23
wrz 2021
24
wrz 2021
Pogoda 14 °C
ul. Radomska 76a 27-200 Starachowice +48 41 276 78 00
 

Gdy w 2007 roku zaczynaliśmy od małych wydarzeń, realizowanych tylko w Regionie Świętokrzyskim, nikt nie przypuszczał, że po kilka latach staniemy się GRUPĄ EVENTOWĄ EM Event, realizującą imprezy na terenie całej Polski i Europy.

Dziś to 15 osobowy kreatywny Zespół współpracowników i pracowników, całkowicie oddanych swoim pasjom, jakimi są: marketing, muzyka, koncerty, technika estradowa, Off-Road, sporty ekstremalne, strzelectwo i wiele innych. Dzięki doświadczeniom i naszej determinacji rozwijamy się dynamicznie, pozyskując pozytywne referencje od czołowych firm takich, jak: Aebi Shmidt, Mostostal SA, Kolporter SA, Neuca, Katowicki Holding Węglowy, Castorama, CS Orlen, Orlen Oil, Eko Akta, Saint- Gobain, Poczta Polska, Infover, Masterlease i wielu innych. 

Osiągnięty sukces potwierdziła stacja TVN Turbo wręczając nam wyróżnienie, za innowacyjne rozwiązania oraz promocję Regionu Świętokrzyskiego. Przede wszystkim jednak, najlepszym potwierdzeniem, jakości jest satysfakcja Klientów oraz uczestników naszych eventów, która inspiruje nas do dalszej wytężonej pracy i nowych jeszcze lepszych pomysłów.

Do zobaczenia na Państwa imprezach! Zespół Em Event

http://emeryk.com/

Moc zabawy

Pakiet wybranych usług

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij