wybierz termin
29
mar 2023
30
mar 2023
Pogoda 7 °C
ul. Radomska 76a 27-200 Starachowice +48 41 276 78 00
 

Konferencje i eventy w Świętokrzyskim

HOTEL EUROPA STARACHOWICE to prestiżowe miejsce w Górach Świętokrzyskich, łączące w sobie komfort, funkcjonalność i wygodę oraz niezapomnianą gościnność.

Sale konferencyjne w Starachowicach

Duże konferencje, kameralne spotkania biznesowe, warsztaty szkoleniowe, imprezy integracyjne i bankiety – wspólnie z Państwem zorganizujemy idealne wydarzenie, wykorzystując nasz potencjał: 1100 m2 powierzchni konferencyjnej oraz ponad 700m 2 powierzchni restauracyjno- bankietowej. Posiadamy 7 sal konferencyjnych, które możemy dostosować specjalnie do Państwa wymagań. W zależności od powierzchni na konferencję jakiej Państwo wymagają, czy niezbędnej infrastruktury jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa preferencji. Sale konferencyjne mają powierzchnię od 54m2 do 325m2 i nadają się zarówno na kameralne spotkania biznesowe jak i znacznie większe eventy. 

 

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, dopasowując szczegóły do Państwa oczekiwań i preferencji . Chętnie zaproponujemy również sprawdzone już pomysły i rozwiązania.

 

Hotel położony jest w Starachowicach przy trasie 744 (Starachowice – Radom). Lokalizacja obiektu w rejonie, przez który przebiegają ważne krajowe szlaki komunikacyjne, zapewnia łatwe dotarcie do hotelu z wielu polskich miast. W niedalekiej odległości od naszego hotelu znajdują się Kielce i Radom. Na dogodny dojazd mogą liczyć mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Lublina, Rzeszowa i Łodzi. 

Informacje o Hotelu w formacie pdf

Katalog Konferencyjny 

 

Zobacz Hotel Europa**** Starachowice w https://mojekonferencje.pl%22/%3e%3c/
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij