wybierz termin
04
gru 2020
05
gru 2020
Pogoda 4 °C
ul. Radomska 76a 27-200 Starachowice +48 41 276 78 00
 

Seven to zespół specjalistów z branży eventowej - młodych, kreatywnych ludzi, którzy uwielbiają nowe wyzwania. Stawiamy na oryginalność, innowacyjność, a przede wszystkim jakość przeprowadzanych atrakcji. To właśnie w Seven rodzą się nowe pomysły, a każdy detal imprezy jest szczegółowo przemyślany. Naszym celem jest dostarczanie Klientom niezapomnianych wrażeń. Wierzymy, że i Państwo zaufacie marce Seven, która posiada ponad 7–letnie doświadczenie w organizowaniu eventów. Sprawimy, że nikt nie będzie się nudzić. 

Specjalizujemy się w organizowaniu profesjonalnych imprez integracyjnych, imprez tematycznych, spotkań firmowych, konferencji oraz pikników. Oferujemy eventy w sprawdzonych przez nas miejscach, jak i również w tych, wskazanych przez Państwa. 

Organizacja imprez to usługa, która pozwala rozwinąć nam skrzydła i daje upust wyobraźni. Gwarantujemy, że "burze mózgów" naszej załogi zaprowadzą Państwa w miejsca, o jakich nie śniliście, a dbałość o detale sprawi, że impreza będzie na najwyższym poziomie. 

Seven to miejsce, w którym pasja i hobby łączą się z doświadczeniem, a liczne projekty i przedsięwzięcia, które przeprowadziliśmy jednogłośnie potwierdzają nasz profesjonalizm.

www.seven.info.pl

Oferta PDF

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij